Adidas

Adidas, spor tutkusu ve spor yaşam tarzı üzerine kurulmuştur. Spor markalarını düşündüğünüzde adidas'ı unutmak zor, her şeyin içindeler ve yüzme hiç de farklı değil! Adidas, erkekler, kadınlar ve çocuklar için her türlü ihtiyaca göre çeşitli renk ve stil seçenekleri ile mayo sunar. İkonik adidas üç çizgili yüzücü gözlüğü, boneleri, su şişeleri ve sırt çantaları da artık Swimturk.com 'da.

Adidas Infinitex mayo, klora dirençlidir ve giymek için rahattır, fitness egzersiz seanslarınız için mükemmel veya sadece  havuzlarda rahatça kullanabilirsiniz.


Adidas  mayo bölümümüzden seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler var. Gençler için eğlenceli parlak desenler ve yetişkinler için profesyonel stiller ile adidas marka bölümümüzde herkes için yüzme ile ilgili bir seçim var.


Bütün ailenin yüzme mayolarının yanında adidas yüzme aksesuarları da popüler bir seçimdir. Adidas markası ile sudaki vaktiniz için ihtiyacınız olan her şeyi edinebilirsiniz. Yarış gözlükleri, minimum sürtünme ile suyun kesilmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve rahat eğitim gözlükleri, havuzdaki uzun antrenmanlar için mükemmel olan buğulanma önleyici lensleri içerir. Adidas yüzme boneleri, eğitim malzemeleri, havlu, şişe ve daha fazlası - hepsi en iyi fiyatlarla sunulmaktadır.

Daha fazla

Bu üreticinin henüz bir ürünü yok