Funkita Ladies Cut Away One Piece Hawaiian Skies

Funkita Ladies Cut Away One Piece Hawaiian Skies

₺465,00
Vergi dahil
Funkita Kadın Antrenman Mayosu; kravat sırtı, minimum sırt kapsama alanı ve orta derecede yüksek kesilmiş bacak ile kenarları kesin, bunu yaz için mükemmel bir eğitim kıyafeti yapın. Tam ön astar ve tek bağlama kayışlarına sahiptir.
st-FKS004L02416
FUNKITA-FUNKY TRUNKS :

Değerlendirme :  

0 Reviews

Kravat sırtı, minimum sırt kapsama alanı ve orta derecede yüksek kesilmiş bacak ile kenarları kesin, bunu yaz için mükemmel bir eğitim kıyafeti yapın. Tam ön astar ve tek bağlama kayışlarına sahiptir.

Klora dayanıklı kumaş teknolojisinde renkli bir atılım olan% 100 İtalyan polyester özel C-Infinity kumaşımızdan yapılmıştır! Yüzücüler için üstün seçim olan C-Infinity, olağanüstü bir güce sahiptir ve dayanıklılığını diğer elastan mayo kumaşlarının çok ötesinde tutabilir. Eğlence ve performansa dayalı yüzme için sık havuz kullanımı için idealdir.

Hawaii'ye son tasarım gezisi maalesef umduğumuz büyülü bir deneyim değildi. Girişte Hindistan cevizi yağının aşırı uygulamamız, havaalanı varış salonunun parlak katında gezinmeyi imkansız hale getirdi ve aynı uçağa geri kaymak ve eve dönmek zorunda kaldık. Hala güzel Hawai gökyüzünü kalkışta pencere koltuğumuzdan görmek zorundayız ve onları bu büyülü baskıda yakaladık.

st-FKS004L02416

Spesifik Referanslar

ean13
9334722342737
Yeni ürün

Şu an için müşteri yorumu yok.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat