• Küreselleşen dünyada rekabet üstünlüğü sağlamanın ve bu üstünlüğü sürdürebilmenin yolu şüphesiz insan kaynağını en etkin ve verimli şekilde kullanmaktır.
 • Günümüzde işletmeler tüm kaynaklara en etkili yoldan ulaşabilme imkanına sahiptir. Farklılık yaratabilmek ve rekabet edebilmek ancak “insan kaynağı”na yapılan yatırım ile mümkündür.
 • İkiz Bilgi Teknolojileri ve İkiz Group insan kaynaklarının önemine inanmakta ve bu konuda yatırım yapmaktadır.
 • İkiz Bilgi Teknolojileri ve İkiz Group tarafından işe alınacak adaylarda, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, güvenilir olmak, sonuç odaklı çalışmak, iş birliğine açık olmak gibi kişisel özellikleri de öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

Açık pozisyonları aşağıda görebilir, CV’nizi ik@ikizgroup.com adresine mail atabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere PHP Developer olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

  *Üniversitelerin Mühendislik veya temel bilim bölümlerinden mezun

  *Object oriented PHP programlama konusunda en az 2 yıl deneyimli

  *PHP Framework yapılarında (Symfony, Zend, Phalcon), MySQL ve MongoDB kullanımında, RabbitMQ, Elasticsearch kullanımında, Web Servisleri konusunda (SOAP, REST) ve Versiyon kontrol sistemi kullanımında (Git, Bitbucket) deneyimli.

  *HTML, CSS, Javascript konularına hakim, *Sorumluluk alabilen ve sorumluluklarını başarı ile yerine getirilebilecek olan *Güler yüzlü, enerjisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, *Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip *Kurum kültürünü analiz edip kurum beklentilerine göre çalışabilecek *İyi seviyede teknik okuma İngilizce bilgisine sahip takım arkadaşları aramaktayız.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Web Yazılım Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

*Prestashop platformu üzerinde e-ticaret sitesi açmış ve geliştirme yapmış olmak

*HTML, CSS ve JS konularında uzmanlık ve en az 5 yıl deneyim sahibi olmak,

*XML/JSON API'leri ile 3. parti yazılımlara entegrasyonlar yapabilen,

*E-Ticaret projelerinde deneyim sahibi olmak tercih sebebidir,

*Sorumluluk alabilen ve sorumluluklarını başarı ile yerine getirilebilecek olan *Güler yüzlü, enerjisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, *Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip *Kurum kültürünü analiz edip kurum beklentilerine göre çalışabilecek *İyi seviyede teknik okuma İngilizce bilgisine sahip takım arkadaşları aramaktayız.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

*Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen

*Vizyoner ve yetenekli

*Yaratıcı

*Kendini geliştiren ve özgün olmayı başarabilen *En az 2 yıl tecrübeli *Güler yüzlü, enerjisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, *Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip *Kurum kültürünü analiz edip kurum beklentilerine göre çalışabilecek *Alanında ilgili programların iyi düzeyde bilgisine sahip takım arkadaşları aramaktayız.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere E-ticaret Kategori Yöneticisi olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

*Piyasa koşullarını araştırarak rekabet avantajı sağlayacak şekilde satın alma yapmak, yeni marka ve tedarikçi ilişkileri geliştirilmesi,

*Ürün çeşitliliğini ve stok seviyelerini planlamak, siparişlerin ve sevkiyatların planlamalara uygun şekilde yönetilmesi

*Raporlama: Satış, karlılık analizi ve satış geliştirme raporlarının hazırlanması,

*Kampanya yönetimi: Kampanya ve promosyonların planlanması,

*Satış, kampanya, kar, satış hızı, stok devir hızı vb. analizlerin yapılması ve aksiyon alınması

*E-ticaret Kategori yönetimi tecrübesi olan

*Tercihen spor ürünleri kategorisinde çalışmış ya da spor geçmişi olan ve tedarikçi portföyü bulunan,

*Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, sonuç odaklı,

*Kendini geliştiren ve özgün olmayı başarabilen *En az 2 yıl tecrübeli *Güler yüzlü, enerjisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, *Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip *Kurum kültürünü analiz edip kurum beklentilerine göre çalışabilecek *Alanında ilgili programların iyi düzeyde bilgisine sahip takım arkadaşları aramaktayız.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat