Neden SwimTurk?

Şampiyonlara Özel İlgi
SwimTurk'ten alışveriş yapan herkese şampiyon olması için ya da şampiyon kalması için maksimum destek verilir. Beden,ekipman ve diğer konularda optimum fayda sağlayabileceği ürünler sunulur.
Maksimum Güvenlik
Üyelik veya sipariş aşamasında paylaştığınız kişisel bilgiler koruma altındadır. Kredi kartı ile ödemeleriniz PayTR ile güvence altındadır.
Müşteri Hizmetleri
Siparişleriniz ile ilgili tüm sorularınız için hafta içi 8:30 ile 17:30 saatleri arasında 0322 336 4 336 Müşteri Hizmetleri Hattından veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız için kısa süre içinde dönüş yapılacaktır.
Güvenilir Hızlı Kargo
Satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen gösterilir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları ile çalışırız.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

SWİMTURK

Türkiye'nin en büyük, en genç, en dinamik ve en rekabetçi yüzücü mayoları, ekipmanları ve aksesuarları satış firması SwimTurk, 2014 yılında kurulmuştur. Çok çeşitli mayo, ekipman ve aksesuarları fiziki stokları ile müşterilerinin beğenisine sunar. Misyonu; performans yüzücülerinin, eğlence amaçlı yüzenlerin ve sağlık amaçlı yüzenlerin hedeflerine ulaşmak için ya da eğlenmek için ihtiyaç duydukları tüm giyim ve ekipmanları dünya standartlarında ve tüm dünya satıcıları ile aynı anda sağlamaktır. Kurulduğu günden bu yana marka bilinirliliğini ve müşteri güvenini en yüksek seviyeye çıkarmıştır. SwimTurk Türkiye'nin en büyük online yüzme mayoları, ekipmanları ve aksesuarları mağazası olmaktan gurur duyar.

EN İYİ MARKALAR

Türkiye'nin her noktasına hizmet verir. Her türlü su sporları meraklıları/profesyonelleri için stok ürünleri mevcuttur. Müşterileri; en düşük fiyatlarla, en iyi yüzme ürünleri için güvenli ödeme, hızlı teslimat ve konusunda uzman müşteri temsilcileri için SwimTurk'e güvenir. Bünyesinde Speedo, Arena, Funkita, Funky Trunks, FINIS, Jaked, MP (Michael Phelps), Zaosu, Zoggs ve Delfina gibi tüm büyük markalardan çok sayıda ürün bulundurur.

PERFORMANS ÜRÜNLERİ

Performans yani yarış mayoları konusunda Türkiye'nin bilgi, fiyat, stok çeşitliliği konusunda en büyüğü olmaktan gurur duyar. Dünyanın en iyi mayo markalarından gelen en son teknolojik mayolar, yarış gözlükleri ve yarış boneleri Türkiye'de önce SwimTurk'e ulaşır.

YÜZME KULÜPLERİ VE ANTRENÖRLER

Çocuklarınız için yüzme, gelişiminin her yönünü karşılar. SwimTurk çocukların suya ilk adımlarından olimpik sporcu olana kadar, ilerlemelerinin her aşamasında ihtiyaç duyacakları tüm ekipmanlara sahiptir! Ayrıca amatör spor branşlarında dünyanın her yerinde karşılaşılan tüm sorunların farkında olarak tüm kulüplerin kurumsal ürün gelişimi konusunda çözüm ortaklığı anlayışı ile kazan-kazan yapısını kulüplere ve antrenörlere sağlar.

FİTNESS VE EĞİTİM

SwimTurk yüzücüleri her zaman ve her koşulda destekler. Yüzme; dünyanın kabul ettiği, en iyi egzersiz şekli! Bu nedenle, hedefleri ne olursa olsun herkesin yanında olmak için elinden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışır ve gelişir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat